Co zde vzniká, má hodnotu

Kariéra z oceli

VÝROBNÍ DĚLNÍK

ELEKTRIKÁŘ

Náplň práce:

  • provádění elektro údržby strojů a zařízení
  • diagnostika a odstraňování závad na výrobních a nevýrobních zařízení
  • podpora výrobního procesu z pohledu elektroniky

Požadujeme:

  • SOU/SŠ elektrotechnické zaměření
  • znalost řídících systémů Simatic, případně jiných systémů PLC
  • znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • dobrá orientace ve slaboproudé elektrotechnice
  • spolehlivost, samostatnost, důslednost
  • předchozí praxe v oboru výhodou
  • ŘP sk. B výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost osobního rozvoje
  • motivační mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené, penzijní připojištění, jazykové kurzy, stravenky
  • vhodné i pro absolventy
  • nástup možný ihned/dohodou

ELEKTROSPECIALISTA

  • práce s technickou dokumentací – kontroly, archivace, aktualizace
  • návrhy nových elektroschémat a modifikace stávajících
  • spolupráce při přípravě údržbových plánů – preventivní a prediktivní údržba
  • objednávání a správa náhradních dílů
  • koordinace údržbových aktivit
  • zajištění subdodavatelských činností, komunikace s dodavateli
  • tvorba podkladů pro cenové nabídky dodavatelů
  • aktivní práce s IT systémy (zejména OASES)
  • další činnosti k podpoře fungování oddělení elektroúdržby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnické
  • orientace v projektové a technické dokumentaci
  • znalost práce se SW elektro
  • praxe v oboru elektro výhodou
  • znalost MS Office, CAE
  • aktivní přístup, dobré komunikační schopnosti
  • preciznost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu

Informace zde

Kontakt

BILSTEIN CEE a.s.
Na Louce 97
Karlova Huť
CZ-267 01 Králův Dvůr
Česká republika

Kontaktní osoby:
Soňa Houtová
HR Manažerka

Telefon:
+420 720 965 489

sona.houtova@bilstein-cee.cz