Co zde vzniká, má hodnotu

Kariéra z oceli

VÝROBNÍ DĚLNÍK

Klíčové činnosti

obsluha zařízení pro válcování a stříhání kovových materiálů
příprava materiálu ke zpracování
kontrola kvality zpracovaného materiálu
běžná údržba strojního zařízení

Kvalifikační požadavky

učňovské vzdělání/technického směru výhodou
praxe ve strojírenství výhodou
ochota učit se novým věcem
odpovědnost, spolehlivost, loajalita

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
získání nové kvalifikace – jeřábnické a vazačské zkoušky
motivační mzdové ohodnocení
25 dní dovolené, stravenky
nástup možný ihned/dohodou

ELEKTRONIK

Náplň práce:

-zajišťování technické a provozní zabezpečení údržby, oprav a oživování válců
-provádění preventivních prohlídek zařízení
-spolupráce na rekonstrukci řízení technologických agregátů
-návrh a instalace elektronických zařízení
-silnoproudá technika včetně prací pod napětím

Požadavky:

-ÚSO/SŠ elektrotechnické
-zkušenost s elektrotechnickými opravami a údržbou výrobních zařízení
-základní znalost průmyslových automatů SIMATIC
-platná vyhláška 50/78 Sb.min.§6
-orientace v technické dokumentaci
-zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

-stabilní zaměstnání
-zaměstnanecké benefity /25 dní dovolené, stravenky, prémie na Vánoce a dovolenou,
penzijní a životní pojištění /
-příležitost k odbornému růstu

IT ADMINISTRÁTOR

- vytváření stabilního a efektivního IT prostředí
- správa a údržba HW / SW společnosti
- zálohování dat a zajištění jejich zabezpečení
- údržba a optimalizace podnikové domény, sítě a systémových zdrojů
- zajištění bezproblémové činnosti a zabezpečení vnitřní sítě
- poskytování IT podpory uživatelům

Požadujeme:

- SŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti na obdobné pozici 5 let (průmyslové odvětví výhodou)
- administrátorská znalost prostředí Windows a Windows Server
- pokročilá znalost LAN sítí (nastavení, switch, routování…)
- pokročilá znalost MS Office (nejlépe 365), MS Exchange
- orientaci v cloudových řešeních a jejich nastavení (Onedrive, Synology, Google Disk…)
- znalost databázových systémů SAP, MSSQL výhodou
- středně pokročilá znalost Aj
- iniciativní přístup, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- možnost osobního rozvoje
- motivační mzdové ohodnocení
- pružnou pracovní dobu
- 25 dní dovolené, stravenky, penzijní připojištění
- nástup možný ihned/dohodou

SPECIALISTA BOZP

- komplexní zajištění BOZP a PO ve výrobní společnosti
- řízení rizik v procesu výroby
- stanovování nápravných opatření v oblasti BOZP a PO
- pravidelná kontrola a vyhodnocování dodržování BOZP a PO
- tvorba, revize a aktualizace interních dokumentů/směrnic
- samostatné řízení menších projektů v oblasti v oblasti BOZP, PO
- školení zaměstnanců ve výše uvedených oblastech

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 3 roky
- znalost norem ISO 45001, IATF 16949
- znalost nakládání s chemickými látkami a odpady výhodou
- platné osvědčení OZO BOZP výhodou i PO
- samostatnost, proaktivitu
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- standardní znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- zázemí rodinné německé společnosti s dlouholetou tradicí
- možnost osobního rozvoje a profesního růstu
- 25 dní dovolené, příspěvek na stravování
- firemní jazykové vzdělávání

Informace zde

Kontakt

BILSTEIN CEE a.s.
Na Louce 97
Karlova Huť
CZ-267 01 Králův Dvůr
Česká republika

Kontaktní osoby:
Jitka Kutzendörferová

Telefon:
+420 607 037 126

jitka.kutzendorferova@bilstein-cee.cz